Muzyczny Poznań (Cash Flow w Atmosferze)

Witam was, czytelnicy tego oto bloga !
Dzisiaj podzielę się pomysłem, na który wpadłem w piątek 13. po jednym z koncertów.Zaczynając od początku...
W piątek w klubie Atmosfera był koncert zespołu Cash Flow(z Poznania). Zespół ten gra głównie muzykę zaliczającą się do gatunku country, który podoba mi się, ze względu na duży nakład pozytywnej energii jaką niesie. Jednym się ta muzyka podoba, innym wydaje się pewnie mało ambitna, a mi po prostu słuchanie tej muzyki sprawia radość.  Na marginesie dodam, że od gitarzystów country można się też dużo nauczyć, np. Jerry Reed jest jednym z moich ulubionych gitarzystów tego stylu i uważam, że może porwać ludzi swoją grą.

Wracając do koncertu...
Grane były poza ich utworami klasyki jak Ring of Fire Johnego Casha, Blue Suede Shoes, Sweet Home Alabama, CCR - Proud Marry, covery w stylu country: Hey Brother, Rolling in the deep oraz country w bardziej współczesnym stylu. Wokalista mógłby bardziej zróżnicować swój styl śpiewania, bo brzmiało to trochę jednostajnie, ale myślę że nie było źle. Gitarzysta grał shredderowe solówki, gdzie się dało (szybko i efektownie), co nadawało żywiołowości graniu. Nagłośnienie było w porządku, a miejsce przypadło mi do gustu i myślę, że pojawię się tam jeszcze nie raz. Była wesoła atmosfera, ludzie tańczyli i dobrze się bawili, nie żałuję wydanego 2zł na szatnię :D koncert był za free ;) Krótko mówiąc, wróciłem zadowolony :)

Tutaj dorzucę jeden z utworów granych przez Cash Flow:Pomysł jednak jest taki, żeby pozwiedzać więcej sal koncertowych w Poznaniu, zobaczyć do jakich klubów chodzić, gdzie jest jaka atmosfera. Podobnie, aby poznać szersze spektrum muzyki spróbuję wybrać się na koncerty muzyki, której nie słuchałem wcześniej, lub rzadko jej słuchałem. Zorientowałem się też, że odkąd jestem w Poznaniu zaliczyłem trochę małą ilość koncertów, więc warto się rozruszać trochę :)
Na razie zespół, którego styl mi się bardzo spodobał po koncercie to Disperse (rock/metal progresywny) - bardzo polecam. Grali u Bazyla i wykonali dobrą sztukę.

P.S.: Nie na temat, ale polecam poczytać o pestkach z awokado, bo właśnie skosztowałem cały taki owoc razem z pestką. Był bardzo smaczny i zdrowy :D

Pozdrawiam ;)
Muzyczny Poznań (Cash Flow w Atmosferze) Muzyczny Poznań (Cash Flow w Atmosferze) Reviewed by Poznawacz on 00:45 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.