Wstęp

Witam wszystkich na moim nowym blogu :)
Pomysł na ten blog powstał bardzo spontanicznie podczas dzisiejszego wieczornego spaceru, gdy chciałem trochę odetchnąć świeżym powietrzem. Trafiłem po drodze na Chatę Polską i wszedłem by coś kupić. Zobaczyłem napój Schweppes - Bitter Lemon i pomyślałem tak: nigdy tego Schweppesa nie piłem, więc warto spróbować jak smakuje :)

Kupiłem go, gdyż od jakiegoś czasu postanowiłem smakować i próbować rzeczy, których nie znam.
Jedną z większych inspiracji do tego postanowienia było wystąpienie Jacka Walkiewicza - Pełna moc możliwości. Ten człowiek mówił m.in. o tym, że ludzie często kupują żółty ser Gouda, podczas gdy jest tyle innych rodzajów i prawdopodobnie ich nigdy nie spróbują. Jest to bardzo prosty przykład, który jednak powtarzany na co dzień odnosi się do wielu sytuacji. Takie życie wydaje się ubogie w doświadczenia, więc warto czasem eksperymentować :)

I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Jako, że i tak lubię poznawać nowe rzeczy, a w dodatku mieszkam teraz w Poznaniu (przypadek?), pomyślałem że na tym blogu będę od czasu do czasu pisał o ciekawych rzeczach, które udało mi się zrobić po raz pierwszy lub w inny sposób. Dodatkowo, myślę że zmotywuje mnie to do częstszego wychodzenia poza swoją strefę komfortu. Ponadto jak zauważyłem, czasami swoim zachowaniem udaje mi się inspirować znajomych do robienia czynności, co do których nie byli pewni. Dlatego też, czytając tego bloga może ktoś wpadnie na ciekawy pomysł lub spróbuje czegoś co i ja spróbowałem.

Wstęp napisany, wiecie o czym będzie blog. Tak żeby było ciekawiej, nie będę pisał nic w dziale "O mnie", a poznacie mnie z wpisów ;) ... niech będzie... mam na imię Tomek ;)

Teraz trochę planów na najbliższy okres:
1) 29 kwietnia wyruszam z kolegą na pierwszy wyścig autostopem Poznań -> Budapeszt - będzie się działo :D
2) Mam zamiar poznawać nowych ludzi, więc o ciekawych spotkaniach też tu będę pisał
3) W ciągu najbliższego miesiąca mam nadzieję, że uda mi się już kupić kolumnę gitarową i będę mógł uruchomić mój pierwszy wzmacniacz lampowy (ENGL Gigmaster 15).
4) Gdy już uzbieram sprzęt muzyczny, mniej więcej na wiosnę planuje założyć zespół
5) Mam już rower w Poznaniu, więc czas pozwiedzać okolicę - pokażę ciekawie miejsca jakie znajdę
6) Chcę wypracować równowagę w staniu na rękach
7) Powrót do regularnych ćwiczeń kalistenicznych, abym znowu mógł zrobić Dragon Flag i Human Flag... może Front Lever jeszcze.

Na razie tyle planów zdradzę. Zaznaczę jeszcze, że sam ciekaw jestem ile znajdę czasu na ten blog, gdyż 2. semestr studiów może być pracowity, jeżeli chcę pogodzić studia z muzyką i dodatkowymi atrakcjami. Mam nadzieję, że dam rade :)

Pozdrawiam i jeżeli zapowiedź bloga wam się spodobała to możecie śledzić moje poczynania, zapraszam do komentowania  i zachęcam każdego też do próbowania życia ;)

Wstęp Wstęp Reviewed by Poznawacz on 23:18 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.